26.1.2019, 18:23
Jednou až budu prodávat komplet všeho co vyšlo pro Carcassonne starou edici, tak vám dám vědět. Nechám to ještě pár let uleżet :)
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
26.1.2019, 18:23
Jednou až budu prodávat komplet všeho co vyšlo pro Carcassonne starou edici, tak vám dám vědět. Nechám to ještě pár let uleżet :)
27.1.2019, 14:27
(26.1.2019, 19:33)Petr Hájek Napsal(a): A pak si za to postavíš barák ?? To ne, ale přístřešek pro auto by z toho mohl být ? |
|
|