11.2.2019, 23:30
Záleží dost na hře a na složení, zkusím o víkendu pogooglovat, co si o tom myslí i další hráči třeba na BGG
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
11.2.2019, 23:30
Záleží dost na hře a na složení, zkusím o víkendu pogooglovat, co si o tom myslí i další hráči třeba na BGG
6.4.2019, 18:19
@Skubin - mohu poprosit o sdílení šablony ke kartám? Děkuji!
|
|
|